Ahoj!

Tato stránka bude našim společným místem, který nás provede celým procesem tvorby návrhu Vašeho interiéru. Najdete zde všechny výstupy a materiály, které probíráme při konzultacích a schůzkách.Všechny materiály si můžete stáhnout k sobě do počítače, nebo se na ně podívat online na tomto odkazu.

Tato stránka není veřejná, dostane se na ni jen ten, kdo má přesný odkaz.

Vzkaz pro Vás

Tak jdeme na to:)Mám pro Vás dvě varianty.

První varianta je se skříní, tak jak jsme o tom spolu mluvili. Ta by se vzala z toho kliku ( cena 3890). Tím pádem by se do místnosti vlezli 3 komody.

Druhá varianta je s posuvkama - našla jsem jeden šikovný komplet za 2520. Tím pádem by se neřešila žádná skříň, jenom by se do výklenku daly police a využilo by se to na maximum. Bylo by to schované, ale přístupné.( šanony, vína,atd.)

Zbytek zůstává pro obě varianty stejný. Pracovní stůl jsem vybrala z IKEA v rozměru 200x60cm +  jsou tam dva kontejnery ze zásuvkama( cena vč. kontejnerů 4 359,–).Komody  také z IKEA...Mě se to líbí víc a cena vyjde stejně.Všechno by bylo z jednoho obchodu.Vybrala jsem dekor bělený dub, který je krásný a praktický..nejde na něm nic vidět.Dost se tam toho vleze. Police jsou taky ze stejného materiálu.

Křesílka na obrázku nesouhlasí, ale našla jsem hezké za 1800 Kč jedno, což není špatné:) obrázek je v galerii.

Odkládací stolek - basa piv - na to bych potřebovala vyrobit nějaké víko. Na obrázku je průhledné, aby jste poznali, že se jedná o basu piv, ale ideálně kdyby bylo dřevěné.

STŮL - tak tady bych poprosila Josefka, aby vyrobil nějaký malý konferenční stolek z potrubí ( když děláš tu vzduchotechniku) Nahoru jsem dala skleněnou desku, ale nemusí být, kdyby si byl vyloženě proti:) Na to navazuje i fototapeta - je to otevřený prostor s potrubím (celý pokoj opticky zvětší) No, ale tady je to na Vás - cena je cca 3 500 + doprava. Udělá to strašně moc, ale chápu, že toto nebylo v popisu požadavků:)

Závěsy dlouhé pouze po stranách - lahvové barvy - také z IKEA. A na okno roletka, misto záclony.

Koberec nechám otevřený, jestli tak může být nebo dát pryč úplně..?

Seznam požadavků

Zde najdete základní soupis Vašich požadavků na budoucí interiér.Díky seznamu se můžeme během celého procesu vracet základním požadavkům a na konci zhodnotit kolik z nich se podařilo začlenit. 

  • Zachovat pozici stolu
  • Využít co nejvíc výklenek
  • skříň pod plotr uzavřená
  • Barva nábytku světlejší
  • jeden malý stolek + 2 židle
  • skříň šanony

Přiložené fotografie - použité produkty - rozklikněte

Představení návrhu

Varianta 1

Varianta 2

KALKULACE

 

VARIANTA - SKŘÍŇ

PRACOVNÍ STŮL - 4359

KOMODY - 3990 + 3 KOMODA -1790

KŘESLA -  3642

SKŘÍŃ - 3890

POLICE - 2000

CELKEM - 19 671 (TŘI KOMODY)

 

 

VARIANTA - POSUVNÉ DVEŘE

PRACOVNÍ STŮL - 4359

KOMODY - 3990

KŘESLA -  3642

SKŘÍŃ - 2520

POLICE - 2000

CELKEM - 16 511 + POLICE DO VÝKLENKU (2 KOMODY)