Krásný den!

Tato stránka je našim společným místem, které nás provede celým procesem studie.

Najdete zde všechny výstupy a materiály, které probíráme při konzultacích a schůzkách.Všechny materiály si můžete stáhnout k sobě do počítače, nebo se na ně podívat online na tomto odkazu.

Tato stránka není veřejná, dostane se na ni jen ten, kdo má přesný odkaz.

FINALNÍ PROJEKT

Technické podklady KOMPLETNÍ

Vzkaz pro Vás...

Níže můžete najít seznam požadavků a ukazatel celého procesu tvorby návrhu. Díky tomu  budeme mít přehled o tom, v jaké fázi projektu se právě nacházíme a co nás ještě čeká.

Pod každou sekcí je možné vložit komentář, kde můžete klást případné dotazy.

Ps.Pro vkládání komentářu je potřeba zaregistrovat se na webu.

Děkuji za příležitost podílet se na něčem tak důležitém jako je váš domov. Těším se, že společně vytvoříme místo, kde se bude opravdu dobře žít...

 

Technické podklady pro kuchyň

ÚPRAVA OBÝVÁKU A LOŽNICE

Vizualizace jsou v horší kvalitě, jakmile bude odsouhlaseno dodám v plném rozlišení.Děkuji.

Tady můžeme sledovat, jak se nám práce daří:)

Dokončeno 100%
 • Seznam požadavků a přání
 • Vytvoření 3D modelu
 • Představení návrhu
 • Zapracovnání požadavků či změn
 • Odsouhlasení dispozic a konceptu
 1. Rostislav Rojčík napsal:

  „Hnědá zástěna“ v kuchyni bude pojízdná? Zakrývá vinotéku, která je úplně vpravo?

 2. Rostislav Rojčík napsal:

  „Hnědá zástěna“ v kuchyni bude pojízdná? Zakrývá vinotéku, která je úplně vpravo? Sedačka je již vybrána finální? Jaké jsou její parametry? Lze si jí někde osahat? Když bude levá strana sedačky“nalepena“ ke skříňce jak se bude skříňka otevírat?

 3. Klaudi napsal:

  – Leni, prosím , vím, že to zkresluje, ale pobavila bych se ještě o té ložnici z pohledu barev. Bílou mám ji spojenou s čistotou a rozumím , že sněhově bílá taky není úplně ok. A někde bych tam ráda ten čtecí koutek:-) teda to křeslo prdla.
  Shodli jsme se s Roztokem na tom, že bychom více do šeda než do hněda. Za mě klidně černobílá?

 4. Rostislav Rojčík napsal:

  „Hnědá zástěna“ v kuchyni bude pojízdná? Zakrývá vinotéku, která je úplně vpravo? Sedačka je již vybrána finální? Jaké jsou její parametry? Lze si jí někde osahat? Když bude levá strana sedačky“nalepena“ ke skříňce jak se bude skříňka otevírat? Co se týká barev líbily by se mi více barvy do šeda – třeba sedačka:) Šedá ve mně probouzí stavaře, betonování:)

  • admin napsal:

   Ahoj,
   zástěna v kuchyni je klasicky otevíravá.Za ní by byla skrytá vinotéka a ještě potravinová skříňka. K sedačce:
   Nemám ještě vybraný kokrétní typ, zařízováky upřesnuju až po odsouhlasení konečného návrhu. V místě, kde je sedačka nalepena jsou otevřené police – bude tam horší přístup,ale např. na knihy se dá využít.
   Šedou barvu jsem tedy zapsala do vyšich požadavků:)

 5. Klaudi napsal:

  Leni, výhled z obýváku na přehradu je moc hezký, zároveň se mi líbí návrh zateplení. Mám takovou myšlenku k diskusi. Co takhle dát závěsy z obou stran nebo a okolo nechat volné? Aby byla možnost zatažení, ale zároveň tím, že to okno je na sever tak otázka zní, nebude tu méně světla, když tam dáme záclony? Nevím teď jsem udělala fotku ze sedačky a ten obraz je fakt hezký. přemýšlím , kam Ti tu fotku vložit?

 6. Klaudi napsal:

  Ještě mám pocit, že si mi ukazovala i jiné pohledy, například kuchyně, nebo se pletu?

 7. Klaudi napsal:

  Leni, ještě mám velkou prosbu. Doplnila jsem na Pinterest představu. Nakonec jsme se s Roztokem domluvily na stabilním regulérní pracovním koutkem. co třeba v obýváku v rohu , jak si napsala, že bar? klidně by to tam mohlo byt do L. Já jsem dala v kanceláři výpověď a stěhuji se domů. Takže k tomu teda i skříňky se budou hodit. Nezlob se , že to píšu až teď , ale nevěděla jsem to a to rozhodnutí zrálo ve mě. a navíc . Já doma návštěvy moc nepříjmám, nepamatuji si kdy u nás někdo byl a i kdyby tak když to bude hezké ničemu to v obýváku nevadí. Většinu času jsem tu sama a od podzimu tu bude i Rostík. Martin zatím na stěhování nevypadá, tek nechci na to čekat. Prostě chci ať ten byt slouží nám uživatelsky jak potřebujeme a ještě byl elegantní a ne my jemu. Děkuji moc

  • admin napsal:

   V pohodě, předělám to, aby si měla pracovní místo. Nástěnku na pinterestu jsem si prošla, takže mám představu, co by si chtěla.

 8. Klaudi napsal:

  Ok, těším se. Pořád mi leží v hlavě ten pracovní koutek. Pořád přemýšlím, radikálně vyhodit věci co nenosím. Rostík se stěhuje zpět do Brna a stejně bude muset tu mít prostoru i na oblečení. Otázka k diskusi. ložnice vestavná skříň veliká. matku vetší půlka zrušit a nechat jen část , nebo ji úplně předělat komplet a udělat pracovní místo tom. Ta šatna má šířku 2 metry. A když bude vestavná skříň v ložnici a kousek šatny zůstane a já povytahuji hadry? Co myslíš? z jediného mám obavy, že to předěláme dáme do toho peníze a Marťan se odstěhuje. To ale vlastně by nevadilo. protože ten pokoj není tak velký. Když to teda shrnu. úložný prostor a pracovní koutek. No nic počkám na Tebe

 9. Klaudi napsal:

  Leni a čistě teoreticky co teda vestavná skříň do ložnice naproti posteli, přes celou zeď . že bude jako zeď takže od stropu dolu? Vím, že to je úplně jiná ložnice.

 10. Klaudi napsal:

  Leni ještě jeden point , zrcadlo je navrtané v obkladu . Když dáme to kulaté zrcadlo, tak jednak tam budou díry ale moc se mi líbil Tvůj nápad se stěrkou a to bych zrealizovala jak se finančně dáme zase do koupi takže třeba byt na začátku roku a stěrky před koncem roku. Do toho určitě bych šla.

 11. Klaudi napsal:

  Ahoj Leni, děkuji moc za ukázku. Budu se snažit strukturovaně:
  – co se týče barev, vracíme se k původnímu návrhu a udělám si výlet za Tebou a vybereme pak spolu dekory?
  – skříň v ložnici prosím uděláme , ale sedla bych si na to v klidu si řekla kde přesně jak velkou ( do stropu ano, do čela ano a zbytek osobně či online)
  – pracovní koutek, vypadá hezky, ale shodly jsme se na tom s Rostíkem , že je zbytečně velký je to na popovídání
  – sedačka i umístění tvar původní Tvůj návrh
  – TV na konsoli
  – tak to je na sedaček

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • Tvorba technických výkresů
 • Specifikace  -  materiály a nábytek
 • Předání projektu

Seznam požadavků po představení návrhu

 • Změna barevného provedení - více do šedé barvy
 • Úprava závěsů s výhledem na přehradu
 • Funkční pracovna v obýváku
 • Čtecí koutek

Seznam požadavků

Zde najdete základní soupis Vašich požadavků.

Díky seznamu se můžeme během celého procesu vracet základním požadavkům a na konci zhodnotit kolik z nich se podařilo začlenit. 

 • Úložné prostory v kuchyni
 • Jednotný a funkční design moderního pracovního prostředí
 • Pracovní ostrůvek
 • Kvalitní řešení rohového prostoru v kuchyni
 • Bílý lak - lesk
 • Úprava šatny
 • Prostor na jogu
 • Styl městská elegance s prvky glamour

DISPOZICE A KONCEPT

SPECIFIKACE MATERIÁLŮ A BAREV

TECHNICKÉ PODKLADY K VÝROBĚ

Bude doplněno

VIZUALIZACE

Bude doplněno